Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2 hónapja eladtam a motort,...

2 hónapja eladtam a motort, most lett vele gond. Perelhet emiatt? Részletek lent!

Figyelt kérdés
2 hónapja eladtam a motorom, nagyon szép állapotban volt, szezonra felkészítve. Pár napja hívott a fazon, aki megvette a kisfiának, hogy elvitte szervízbe és baj van vele! Nálam működött az index, neki azt mondták a szervízbe nincs benne index relé!? (érdekes) Nálam működött az olajvisszajelzés(ő azt mondja el volt vágva a kábele?!), Valamint tunning kipufogóval adtam el és azt állítja nem rávaló a kipufogó, mert kicsit mellé fúj(mivel tuning, nem a gyár sajátja, ezért lehet a kompatibilitási gond). Azzal fenyegetett meg, hogy beperel, ha nem javíttatom meg, vagy fizetem ki a javíttatást vagy nem veszem vissza! Mit tegyek? Mit tehet meg 2 hónap után egy 150eft-os 7 éves motornál.

2013. jún. 27. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem perelhet, vagyis perelhet, de olvasd el mi áll az adásvételin, tudomásul vette a hibákat, és a rejtett hibákról (ami sztem nem volt, ők voltak f*s*ok) te se tudsz, szóval ennyi, nem csinálhat semmit.

Vagy adásvételi se volt?

Akkor meg főleg nem csinálhat semmit.

2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta a lelkiismereted akkor nyugodtan megmondhatod,hogy nyalja ki a segged.
2013. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

2 hónap után mit zaklat téged ? nem tartottál fegyvert a fejéhez ,hogy vegye meg . A nem gyári kipufogót azt észre vehette, mert gondolom nincs belemezelve + mikor jár a motor akkor befoghatta volna a végét ,hogy fúj e valahol


"Nálam működött az index, neki azt mondták a szervízbe nincs benne index relé!?"


ez is könnyen ellenőrizhette volna index jobbra aztán balra nem olyan bonyolult dolog :)


de am nem tud semmit csinálni feljelent akkor jól kinevetik , ha nem hagy békén akkor mond meg fel lesz jelentve zaklatásért

2013. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyerek hívott, hogy szar a motor, mert 2szer vett bele gyári kuplung bowdent, olyan volt rajta mint a vaj! Első váltós motorja volt és én gyanítom, hogy csak így akartak tanuló motorhoz jutni! Vagy megunta a gyerek és leamortizálta a váltót, kuplungot és a láncszettet! Gyanítom, vagy nem is volt a motor szervízbe, vagy a szervíz akart pénz keresni a hozzá nem értőkből és pár hibát rakot rá és gondolom egy kipufogót rájuk akar sózni jó pénzért!
2013. jún. 27. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vissza ne vedd! Csak be akarnak húzni a csőbe!

"Megnéztétek oszt megvettétek, nem?"

Láttad Blöfföt? :)

Hagyd őket a csába!

2013. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem perelhet ő megvette és kész..
2013. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!