Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elhagytam a jogositvanyomat....

Elhagytam a jogositvanyomat. Mi szükséges ahhoz, hogy újat kérjek?

Figyelt kérdés
minden más okmány megvan.
2013. júl. 17. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte semmi se kell hozzá, mert minden rajta van a gépeken.


Besétálsz az okmányirodába a személyiddel és a lakcímkártyáddal, no meg 4000 Ft-tal és kapsz másikat!

Ha azt akarod, hogy az orvosid is újra induljon, akkor előbb a családorvosnak fizess 6800 Ft-ot, így 10 évig nem kell foglalkoznod vele. Ha csak simán mész, akkor az eredeti ideig adják meg az újat, és ha már nem volt hátra csak kis idő, akkor pénzkidobás lenne.

2013. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: ******

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 13:32

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Elhagytam a jogositvanyomat. Mi szükséges ahhoz, hogy újat kérjek?

"Szinte semmi se kell hozzá, mert minden rajta van a gépeken. Besétálsz az okmányirodába a személyiddel és a lakcímkártyáddal, no meg 4000 Ft-tal és.."


Az üzenet szövege: Köszönöm a válaszodat. Azt tudod, hogy mennyi idő amíg kinyomtatják, illetve hogy postázzák-e vagy érte kell-e menni?


30 napot mondanak, de nekem egy hét alatt elkészült. Ha személyes átvételt választasz, akkor azzal egy hetet spórolsz. Én vidéken adtam be a papírokat és a Visegrádi utcába kértem személyes átvétellel, így volt egy hét.


Ha nagyon sürget az idő, akkor kérhetsz ideiglenes jogsit, de - ha jól tudom - az csak Magyarországon használható!

2013. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pozitív.
2013. júl. 18. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!