Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Abban az okmányirodában...

Abban az okmányirodában állítják ki a jogosítványomat (első jogsi) ahol voltam a vizsgaigazolással vagy onnan elküldik egy központba és ott csinálják?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A jogosítványt az Állami Nyomda készíti, az okmányirodában nem tudnak műanyagkártyát gyártani. Ott csak papírra tudnak dolgozni, ezért például a forgalmi engedély és a lakcímkártya az okmányirodában készül.
2013. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Utána pedig a nyomda elküldi az okmányirodának és ők postázzák nekem?
2013. ápr. 10. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mikor elkészült a jogsid jön egy sms a telódra, hogy megérkezett és átveheted az okmányirodában. Póstán nem küldik el, régen elküldték ma már nem.
2013. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kiküldik.
2013. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiküldik postán is egyenesen neked, vagy bemész érte az okmányirodába. Választani lehet, legalábbis nekem így volt.
2013. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldik postán... Én most várom 2 hete és 2 napja, hogy jöjjön :D
2013. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, most volt itt 5 perce a postás és megvan a B jogsi is most már, a kezemben. Utolsó válaszadó voltam! :D
2013. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Én 2 hete várom,remélem a jövőhéten meglesz :)
2013. ápr. 12. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtam,hogy az első jogsit kihozza a postás. Aki hosszabbítja,annak jön sms és be kell érte mennie az okmányirodába. Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2013. ápr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!