Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kapok büntetésül? Bővebben...

Omgtfl99 kérdése:

Mit kapok büntetésül? Bővebben lent

Figyelt kérdés
levizsgáztam kismotorra, bementünk az okmányirodába, azt mondták hogy 2-3 hét alatt megérkezik a jogsim. kaptam egy lapot, amin rajta van minden adat, de azt mondták bent, hogy azzal még nem vezethetek. mit szól a rendőr, ha azt mondom neki, ha megállít, hogy nem tudtam hogy ezzel nem szabad vezetni, mert azt hittem, hogy addig ezt kaptam míg meg nem érkezik.

2013. júl. 18. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Azért, mert nem ismered a szabályt, még ugyanúgy vonatkozik rád. Szerintem meg tudod várni, amíg megérkezik a jogosítvány, ne legyél besózva.
2013. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kifogsz egy kötelességtudóan eljáró rendőrt, akkor jogosítvány nélküli vezetésért ugrott a még nem létező jogsid, kapsz még ajándékba egy 5 jegyű csekket meg mondjuk 1 év eltiltást :)
2013. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bújd át a papírt mégegyszer mert ha jól rémlik akkor rá van írva hogy vezetésre nem jogosít.

Ha tévedtem akkor bocsi.

2013. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj a motor mellett,azt lehet
2013. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!