Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány igénylés 17 év előtt?

Jogosítvány igénylés 17 év előtt?

Figyelt kérdés
Üdv,múlt héten sikeres forgalmi vizsgát tettem,meg is kaptam erről az igazolást amivel az okmányirodába mehetek,de ezt csak akkor tehetem meg,ha már betöltöttem a 17-et? (Mert még nem múltam el,de ebben a hónapban leszek)
2013. júl. 23. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak annak járj utána hogy ez így nem lesz olcsó mulatság. Újra vizsgadíj, előtte minimum 4-6 órát érdemes venni, ami 2500-3200 forintos óradíjjal nem olcsó. Ezek olyan költségek amik nem biztos hogy a te hibádból merülnek fel. Eleve az oktató nem írathatott volna be vizsgára. Jó kérdés hogy mindez kinek a sara. Lehet hogy intézhetnél magadnak kedvezményt a felmerülő költségekre. Minimum a plusz órákért ne kelljen már fizetned.
2013. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell kifizetni szerencsére.
2013. júl. 30. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!