Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elegem van 2 hete adtam le a...

Kacsacsoruemlos kérdése:

Elegem van 2 hete adtam le a jogsihoz a papírokat, de még mindig nincs a hivatalban. Nem béna ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom el fogok felejteni vezetni mire megjön ez a szaros igazolvány. Azóta már legalább 7 alkalom volt h kellett volna a jogsi.

Ez annyira gáz így.



2013. aug. 1. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy mikor csavarodsz a fára? Első alkalmas vezetők úgyis bénák mint a franc... Főleg a magad fajták. Akarnak mindent, azt a lidl-s szatyor meg a fejükre tapad karambolnál

21/F

2013. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ennyi erővel senki ne vezessen mert mindenki volt kezdő. ez egy hülyeség már bocs. nem vagyok állat be fogom tartani a KRESZ-t.

amúgy sem tartják be a gyakorlott sofőrök, és csak dudálnak ha te betartod, nem tudom miről beszélünk.

2013. aug. 1. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Most elképzeltem a 17-18 éves hülyegyereket, amint egy fána ütközés után egy Lidl-ös zacskóval a fején mászik ki a kocsiból :D:D:D:D


Az meg egyébként elég nagy szégyen, ha pár hét alatt elfelejtesz vezetni. Van, hogy hónapokig nem vezetek aztán sosem kellett még újra megtanulnom, hogy melyik pedál micsoda...

2013. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a francért hőbörögsz. Mindenki kibírta amíg megjött a jogsi. Te is kibírtad minimum 17 évig, most meg teljesen fel vagy háborodva hogy miazhogy 30 napon belül küldik. Nyugodj le, igyál egy felest, úgysem vezethetsz még. Az meg ha ennyi idő alatt elfelejted az egy hatalmas baromság, és csak ezzel támasztod alá hogy sok a 30 nap. Hidd el nem fogod elfelejteni, ha meg igen akkor küld vissza a jogsidat.
2013. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidd el nem felejtesz el vezetni, biciklizni sem felejtesz el hogyha télen nem használod, és tavasszal újra felülsz rá.

Lehet az első pár méter szokatlan lesz, de csak akkor ha sokat hagysz ki. Én az utánfutós tolatásnál voltam így, 1 hónapig igen sokat húztam utánfutót, rendesen belejöttem a tolatásba, ment mint a karikacsapás, aztán nem húztam utána vagy egy évig, és amikor újra kellett, először nem ment olyan jól, de pár javítással azért a helyére ment a dolog. De ez egy év kihagyás volt.

2013. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így működik a bürökrácia, ez van. Attól hogy ezen túráztatod magad, most tényleg jobb?
2013. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos akkor mondom én is a hozzáfűzni valómat! :)

26 éves srác vok. :) És 14 éves korom óta vezetek robogóval keztem és amit lehetett korhatárilag mindent meg csináltam!


Buszozta, Troliztam, Villamosoztam, Metróztam szal mindenre van jogosítányom vonatra is egyedül repülőre nincs de tervezem azt is ! :))


Hozzá teszem szakoktató is vagyok és ne soroljam mert hosszú lenne le írnom!


Kép nézzétek meg! :)


[link]



Tehát én aztán tudnék mesélni nem a 17-18 évesek a bénák hanem a 80 évesek akik pénzért meg KV ért megkapják az orvosit nem látnak nem hallanak és van jogsijuk milyen érdekes.


Nagy buszal járok most is a közlekedési morál Budapesten tűrhetetlen hozzá teszem pesti vagyok én is! :)


Az autósok 95% semmit nem ér és a korosztály 30-40 között mozog, egyszerűen ideg betegek semmi tekintet nincs a másik társába.


Annak idején engem is elhordtak mindennek minek nekem 17 évesen jogsi stb. Mert kell azért fiatalon jó elkezdeni 40 évesen nem vizsgázni kell hanem befejezni! :)


Németországban úgy müködik a vizsgázás ahány idős vagy annyi a kötelező óra tehát ha 17 akkor 17 ha 50 akkor 50 nem rossz ha bele is gondol mindenki! :)


Csak ugye ez magyarország.. én így szeretlek szlogen.


Oktatásilag is sokkal jobb könyebb egy tizen évessel dolgozni mint egy 30-40 essel..


Én már nem oktatok mert elegem lett az egészből, inkább buszozok és járom a várost ! Világot 18 éves korom óta nagy autókkal járkálok .


A fiatalokra senki ne szoljon semmit mert lehet f*** fiatalba is meg 30-40 esbe sőt abba több.-


A statisztika is kimutatja hogy az idősebb korosztálynak van a legtöbb balesete erről kár is vitát nyitni jó vezetéset mindenkinek! :)


És a buszokat engedjétek ki a buszmegállóból mert a busz kicsit erősebb mint az autó! :)))

2013. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző. ez aztán szép lista, grat hozzá :)
2013. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flora08 ***** válasza:
El fogok felejteni vezetni... Jesszus, Te mit szólnál, ha évekig nem lenne lehetőséged rá? A vezetést nem lehet elfelejteni, két hét alatt meg pláne nem. Mit gondolsz, naponta hányan fordulnak meg az okmányirodában, a "vezetői engedély ügyintézés" részlegen? Biztos összegyűlik egypár papír...én is több, mint két hetet vártam. Ezt tudomásul kell venni, hogy amíg nincs a kezedben a jogsi, addig nem vezethetsz. Szerintem ettől nem dől össze a világ.
2013. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!