Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szoktak oyat csinálni hogy...

Szoktak oyat csinálni hogy 250-es gépet lepapírozzák úgy hogy A1-el lehessen vezetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Meg olyat is szoktak csinálni, hogy ezért bevonják a jogosítványt és komoly pénzbüntetést szabnak ki.

2013. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz lepapírozni egy 250-es forgalmisat 125-ösnek :D


50-es motorral azért működhet, mert ahhoz nincs forgalmi vagy rendszám.

2013. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog összejönni:)
2013. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan megoldható. Szerzel egy 125-öset, papírostól és egy olyan 250-es blokkot ami jó bele. Azon átütöd a számokat és meg is van.

Szerintem legalábbis így megoldható. Természetesen a lebukás veszélye nem kicsi. De az már legyen annak a baja aki ilyen géppel jár.


(csak én nem értem az ilyen embereket? Hogy lehet úgy élvezni a motorozást hogy mindig retteg amikor rendőrt lát? Én olyan halálos nyugalommal megyek rendőr láttán is mint előtte, tudom hogy minden rendben van, minden szabályos és úgyse tud velem mit kezdeni. Csak megnézi a papírokat aztán jó utat kíván...)

2013. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!