Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A súlyadó még erre az évre az...

A súlyadó még erre az évre az enyém?

Figyelt kérdés
Most Augusztusban eladtam az autómat, de időközben már kiküldték a szeptemberben fizetendő súlyadó másik felét az évre. Ez az én kötelességem még vagy már majd a vevőnek kell kifizetni a második félévre?
2013. aug. 29. 10:01
 1/4 Sinead ***** válasza:
100%
A január elsején levő állapot szerint küldik a csekket. Ha másodikán eladod és lejelented, még akkor is a tiéd.
2013. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. aug. 29. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja sajnos. Ami szerintem elég nagy marhaság, mert kifizetem az első félévet, eladom az autót, onnantól kezdve miért is nekem kell fizetni azt az évet? Arányosan vissza kéne fizetniük, úgy mint a biztosítás esetében. De hát no comment. Szóval a január 1-jei állapot figyelembe vételével kell fizetni.
2013. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen úy volna logikus, hogy ha már a második félévben nincs autóm akkor miért én fizessem, dehát ez ellen nem tudunk tenni, ígyhát befizetem. :)
2013. aug. 31. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!