Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam egy babettát, írtunk...

Eladtam egy babettát, írtunk róla adásvételit Szerintetek mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval írtunk róla adásvételit, majd az új tulaj hív rá 5 napra hogy a motor nem indul mert a fia (11 éves) kiment vele földútra és leállt.

Mondtuk semmi gond megnézzük

Elhozta.

Aztmondta szerelt rajta, az összes kábel ami a gyújtásért felelős össze vissza volt kötve rajta több elektromos alkatrész selejt lett

Megcsináltuk kifizette az alkatrészek árát

Majd másnap jön hogy a motor nem jó

Mert ő nem ért hozzá de belepiszkált

De csináljuk meg mert ha nem akkor visszahozza a motort és adjuk vissza a pénzt

hozzáteszem a motor bejáratós és igazán ügyelni kellene rá, de ő odaadta a fiának na mindegy...

mi persze nem akarjuk visszacserélni főleg így hogy a motor már fele annyit sem ér mint mikor odaadtuk neki

Amikor megvette tőlünk a motor tökéletes állapotú volt ez kb 2 hete volt már nem hasonlít régi önmagára hála a hozzáértő "gondoskodásnak"

most pedig rendőrrel fenyegetőzik

azt szeretném megtudni van-e valami félni valóm?

hisz a papíron az van garanciát nem vállalok rá és a hibákról tájékoztattam

alá is írta


2013. szept. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha aláírta, onnantól mehet a rendőrségre. Max az idejét tölti vele. Baleknak néz a vevőd rendesen.
2013. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 kipróbálta ,megnézte a motort jó volt aláírta elvitte kész ennyi 1 hétre rá vissza jött akkor el kellet volna küldened

2Nem értem minek javítottad meg neki a motort amit ők rontottak el

3 mond meg neki, hogy mehet a rendőrségre ,de azzal is dicsekedjen ,hogy ő aláírta azt , hogy "garanciát nem vállalok rá és a hibákról tájékoztattam alá is írta" + azzal is ,hogy a 11 éves fiacskája földúton rodeózik vele jogosítvány nélkül szóval , ha megint megkeres küld el és mond meg neki ő lesz feljelentve zaklatásért ha nem hagy békén

2013. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küld el az annyába legközelebb. Ha ekkora baromok hogy mindig tönkreteszik. A kis kretén is biztos 30-al megy a földúton és véletlenül sem csutkagázon.

Az adás-vételiben benne van hogy nem vállalsz rá garanciát, szóval a rendőrségre hiába megy.

2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket

ha legközelebb zaklat akkor rendőrséghez fordulok

2013. szept. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!