Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használt autó vásárlása...

Használt autó vásárlása esetén mennyibe kerül és mit jelent a papírmunka?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy osztrák papírokkal rendelkező , max 1.5-ös kocsi esetén és egy magyar ugyanilyen esetén? Mennyibe kerül, és miket kell elvégezni?
2009. nov. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
átiratás, forgalombahelyezés , biztosítás, teljesítményadó ...
2009. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.5l-es méretig kb 55-65e-be fog fájni, mégpedig: eredetvizsga 18e, illeték kb 33e az új forgalmi+törzskártya díja 6e+6e

Szóval pofátlan lehúzás, aztán akkor még erre kötheted az 1. negyedéves kötelezőt, majdnem biztos hogy zöldkártyád is lesz, és még nem tankoltál és nem mentél. Kib@szott tolvaj-zsidó állam ez.

2009. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magyarán a papírmunka - magyar autó esetén - olyan 100k;

De mi van, ha veszek harmadaannyiért egy kocsit osztrák papírokkal? (vagy más külföldivel)Azt mennyi átíratni?

2009. nov. 9. 10:37
 4/8 anonim válasza:

Teljesen igazat adok annak az urnak,aki ugy fogalmazot hogy kib@szott rohadt -zsido allam!!!! En Austriaban elek evtizedek ota,de ilyen mocskos törvenyekkel meg soha nem talakoztam.En is vettem a magyarorszagi vadaszataimhoz,egy Lada-Niva tereplyarot,amit kizarolag csak vadaszat celjara hasznalok.Jo vetel arnak örvendeztem,de mire hasznalhattam a tereplyarot,meg 95 rugot vettek ki a zsebemböl!)Itt Austriaban,fele annyiert,egy rendszammal 3 autot hasznalhatok,es mar hasznaltam is.

Magyar modra:a saros földig taposni a Magyar posztot:)

2009. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A labanc pofának üzeni az előző, hogy a terepjárót még mindig j-vel írjuk, ne legyen már ennyire sikk elfelejteni magyarul. Attól még egy görény ország marad de ha már egyszer megtanultad akkor korrektül használd. Amúgy az osztrákokról sincs jobb véleményem... A Niva az jó húzás volt, nekem se kéne jobb dagonyatipró.


Kérdezőnek meg a képtelen ötletére: ha honosítani akarsz egy külföldi kocsit az értéktől függően 300-400e ft között fog fájni amiből már itthon veszel egy használható állapotút.

De jól kalkuláltál, az 1. évben ha egy fillért nem javítasz a kocsidon és egy km-t nem mész vele akkor is kb 100e-be kerül, én is gondolkozom már rajta hogy leadom a pics@ba azt járok motorral télen meg bliccelek.

Mindezt azért, mert megvette kilóra a bambapofájú képviselőket az autólobbi, mire összedobták ezt az ordenáré lehúzást ami annyira szabadversenyt sért hogy már a patkányképű EU-s bürokraták is pampognak ellene, persze hasztalan.

2009. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Valasz az elözöre. Tisztelt Uram! A sikk talan, a par gondolatom lehet,nem az,hogy a terepjarot hibasan irtam le.A mondani valod csak nagyon keves embert fog erdekelni,de ez igy van rendjen.Ne feledd:Egy mester erteke,nem a köreje csödülö tömeg nagysagaval merhetö össze.

Sok mindent elfelejtettem amiröl azt hittem, hogy tudom,es sok mindent megtanultam,amit mar elfelejtettem.Sok mindent latok,ami messze van,es sok mindent nem,ami itt van a szemem elött......

2009. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rendben, megegyeztünk, de ez kapitális hiba volt ahhoz, hogy csak átugorjuk, és kapásból 2x. Nos érezze magát szerencsésnek, hogy az osztrákoknál tevékenykedhet. Ennél szinte minden jobb, vagy ilyen vagy olyan szempontból.

Mi a legrosszabb középmezőny vagyunk, még nincs akkora káosz hogy lehessen a zavarosban halászni de véletlen sincs akkora rend hogy élhető közösség legyen.

2009. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:)
2009. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!