Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van, ha magyar rendszámú...

Mi van, ha magyar rendszámú autómmal tilosban parkolok Németországban. Megtalálnak?

Figyelt kérdés
Rokkantkátyával parkoltam, de jegyet kellett volna vennem.
2013. szept. 18. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
meg
2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na hát ott aztán mutogathatod a rokkantkártyádat:D Nagy ívben....
2013. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer az elmúlt években Ausztriában parkoltam egy fizetős helyen a magyar rendszámú autómmal rokkant-kártyával egy hétig, egy kórház mellett. Nem jó kedvemben tettem, szükségmegoldás volt. Ahol parkoltam, ott egy huzamban 3 óra hosszat nem lehetett volna parkolni, nemhogy 1 hetet. Semmi retorzióval nem járt. A németek már lehet, hogy szigorúbban veszik az ilyesmit.
2013. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtalálnak. Még ha nem veszel pályamatricát azt is kipostázzák Magyarországra.
2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Németországban nem érvényes a hazai rokkant kártya?
2013. szept. 18. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a német polgárok számára az ottani feltételeknek megfelelően kiállított papírt fogadják el egy idegen országban vagy ahol a zebrán leszarod a gyalogosokat és bebuksz vele 500 euród ugrik ha paraszt vagy a rendőrrel az megint 500 euró...ha tudod hogy jegyet kell venned akkor vegyél az nem mutyiland.... ha bebuksz nézel nagyot
2013. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pont ők ne találnának meg? Postázzák a csekket.
2013. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!