Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó újbóli forgalomba helyezé...

Waland kérdése:

Autó újbóli forgalomba helyezése után mikortól él a kötelező?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen kivont, eddig még egyáltalán nem használt kocsimat holnap helyezném vissza forgalomba, de nem tudom, hogy mikortól indul a biztosítás (pontosabban ha használnám az autót, akkor mivel tudom majd igazolni, hogy nem szünetel a kötelező, mivel még csak a biztosítási ajánlatom van, ami a kivonás miatt két hónapja lejárt).

2013. okt. 1. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne élő biztosításod, akkor nem lenne gond, ha lejár a kivonás minden további nélkül közlekedhetnél vele. Így viszont kötnöd kell egy biztosítást mielőtt közútra mennél.

Ha nem vártad ki a 6 hónapot, és az okmányirodában akarod visszahelyeztetni, akkor oda már egy élő szerződéssel menj, mert nem helyezik vissza! (Na meg a'szem szükség lesz kb. 3000 Ft-ra is...)

2013. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van biztosításom, csak szünetel(t). Elvileg már él újra, a netriscnél legalábbis azt mondták. Le kellett faxolni a forgalmit. (tudtátok, hogy majd egy ezres a postán a fax?).
2013. okt. 2. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtuk, ott dolgozom. :DD
2013. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A netrisken van online fax is...
2013. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokra menten volna vele, ha a netriscnél már bezárnak, mire hazaérek. Tudtam volna faxolni máshonnan is, de volt rá 20 percem.
2013. okt. 5. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!