Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nem írják a nevemre az autót?...

Nem írják a nevemre az autót? Többit lent.

Figyelt kérdés
Üdv. Vettem egy autót akitől vettem az is adásvételivel adta el nekem tehát nem irata át megcsináltattam az eredetviségzsálatot kötöttem rá biztosítást és mentem az okmányirodába átíratni ott ért a meglepetés, átírás közben kiderült hogy akitől vettem nem rendelkezik magyarországi lakcímmel vagy le vannak járva az okmányai így nem tudták a nevemre írni igazából az ügyintéző se
2013. okt. 3. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát nem a tulajdonostól vásároltad az autót?

Most akkor 2 adás-vételid van, vagy akitől vetted az nem is szerepel sehol, mert az előző tulaj és a te adataid vannak az adás-vételin?

2013. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a forgalmiba szereplő tulajtól vettem hanem attól aki tőle is vette nem íratta át hanem még a 15 nap letelte előtt eladta nekem, így két adásvételim van
2013. okt. 3. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát autóneppertől vetted. Ez szívás. Nála próbálkoztál már? Esetleg visszavetetni az autót?

Mert nem fogod tudni átíratni!

2013. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most mit tegyek mert vissza nem adom csak ha visszafizeti a teljes vételárat akkor.
2013. okt. 3. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Ügy megoldódott mégis a nevemre írták.
2013. okt. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!