Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meg vagyok már minden vizsgáva...

Meg vagyok már minden vizsgával a jogosítványhoz, innen most hova tovább?

Figyelt kérdés
Megvan az alkalmassági papírom, az elsősegély, a kresz és a forgalmi vizsgám is, de nem túl korrekt módon magyarázta az oktatóm, hogy innen most hova-mit kell vinnem. Valami olyan, hogy a petzvál utcába kell vinnem az elsősegély meg az alkalmassági papíromat, és onnan valaki tudja mondani, hogy mit merre kell intéznem? Ja és a másik kérdésem: a jogosítványban szereplő képemet mikor, hol fogják elkészíteni? És az utolsó: kb mennyi idő alatt lesz kész? Bemenjek érte vagy kiküldik? Lehetőleg olyantól várok választ,aki a közelmúltban csinálta, vagy nagyon biztos a válaszában! Előre is köszönöm!

2013. nov. 28. 19:06
 1/1 anonim válasza:

én épp most várok a jogsimra.

a közlekedésfelügyeletre kell menned az eü és az alkalmassági papíroddal, személyivel meg lakcímkártyával. ott majd adnak egy igazolást, amivel az okmányirodába kell majd menned. ott adnak egy csekket amit be kell fizetned a postán (4 ezer forint), majd visszamész az okmányirodába. ott csinálnak fotót rólad, majd rögzítik az adatokat, stb..

innentől kezdve 30 napon belül lesz meg a jogsid, kérésedre (ingyen) kiküldik a címedre, ajánlott levélként.

amúgy általában 3 héten belül szokott megjönni. lehet kérni, hogy küldjenek smst, amikor postára adják. én kértem, ma adták fel. jövő szerdán lesz 3 hete hogy az okmányirodában voltam.

2013. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!