Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítványhoz való alkalmassá...

Jogosítványhoz való alkalmassági-ról írnátok nekem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóban a körzeti orvosommal, egyszer voltam nála, mióta a kartonom átkerült hozzá

Ha nem akarok hozzá menni, akkor mehetek alkalmassági vizsgálatra, egy olyan orvoshoz akinek a szakterülete:

Munkaalkalmasság, Gépjárművezetéshez alkalmasság, és Lőfegyverhez


Kérdesem ezzel kapcsolatban, hogy Te kivel csináltattad a vizsgálatot?

és egy vagy kettő példányba szabad kérnem? Mivel azt mondják kell egy az oktató suliba, és egy majd az okmányirodába


2012. nov. 8. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk az autósiskola orvosa csinálta. Kifizettünk 6800 Ft-ot, megnézte, milyen a látásunk (fel kellett olvasni a számokat a tábláról) + színlátás teszt. Megkérdezte, szedek- e valamilyen gyógyszert, és kb ennyi volt.
2012. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a kirendelt orvos annyit kérdezett, hogy szemüveges vagyok-e, és szedek-e valami gyógyszert. - Nem, nem - és már írta is a papírt.
2012. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!