Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Budapesten koccanásos balesete...

Mr.Mark kérdése:

Budapesten koccanásos balesetem volt, címet cseréltünk, de nem kaptam meg a kárbejelentő lapot már két hónapja a vétkestől?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a helyszínen kellett volna kitölteni. Így már mindenki azt mond amit akar. Sajnálom, de nem tudom mit tehetsz, valószínüleg el akarja sunnyogni a dolgot. Keresd fel!
2013. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igen... Várhatóan le fog tagadni mindent. A lapon rajta van, hogy az eredeti a karvallotté - mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy az is hogy azonnal, a helyszínen kitölteni.

Próbáld meg megkeresni, de az is meglehet, hogy kamu címet kaptál es futhatsz utána amíg meg nem unod.

Szóval egy kalappal a kárrendezéshez, de esélyes hogy palira vettek rendesen.

2013. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Sajnos nagyon átvágás szaga van a dolognak...
2013. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sajnos csatlakoznom kell az előttem válaszolókhoz, nagyon átverés ízű a dolog!

Néhány éve nekem is volt egy koccanásos balesetem. Rendőr jelenlétében (aki nem intézkedett, mert a vétkes sofőr elismerte a felelősségét.) kitöltöttük a bejelentőlapot. A biztosító kárfelmérője is rendben felmérte a kárt mindkét autón... ÉS A VÉTKES SOFŐR VISSZAVONTA AZ ELISMERŐ NYILATKOZATÁT!!!!! A javíttatás 180000 forintba került, buktam az egészet.


Tehát így utólag kitölteni a baleseti bejelentőt..? Sumákol az illető...

2013. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nagy mázlidnak kell lenni, hogy bármit is elismerjen.

Pont így járt egy ismerősöm: egy másik autós hibájából koccant. A vétkes autós baromi együttműködő volt, de azt akarta, hogy délután találkozzanak valahol kitölteni a papírokat, mert siet. Az ismerősöm is késésben volt munkából ezért belement. Délután a pasi már egy haverral ment el a megbeszélt helyre, semmit nem volt hajlandó elismerni, sőt azt állította, hogy egészen máshogy történt az eset, mint ahogyan a valóságban és az ismerősöm volt a hibás. Ahelyett, hogy fizetett volna, még a saját kárát is a vétlen autósra akarta ráverni. Mondjuk végül kiegyeztek abban, hogy mindenki a saját kárát fizeti, de a tanulság, hogy a helyszínen kellett volna lepapírozni. Ha a vétkes nem akarja, rendőrt hívni.

2013. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Láttad az igazolványát legalább, vagy csak a hasára ütött amikor kitöltötte. Leírtad legalább a kocsijának a rendszámát te magad, vagy ő firkantott oda egy kamut?

Ha viszont meg van a rendszáma a kocsijának, akkor besétálsz a rendőrségre és feldobod a drágát!

2013. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utólag könnyű okosnak lenni, remélem, sikerrel jársz. Szerintem bizonyítékként sokat segít a helyszíni felvételek sokasága, amiből TALÁN kiderülHET, hogy kinek volt elsőbbsége, stb.
2013. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem kapod meg, ha cserélgeted a címedet. :D
2013. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Akkor ez bukta, ha csak nem leszel nagyon "határozott"...

De a kárt a biztosítónak nem 2 hónap után kell bejelenteni! :)

2013. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nyisziati válasza:
Nekem faterom járt így, elhitte a szőke nőnek, hogy ő nem ért hozzá, elszalad rendőrt hívni... Azóta sem látta.
2013. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!