Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szeretném meg kérdezni vettem...

Fekete László 55 kérdése:

Szeretném meg kérdezni vettem egy autót tegnap és meg bántam nem szeretném átíratni a nevemre eladhatom-e az autómat így? Várom a választ.

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném meg kérdezni vettem egy autót tegnap és meg van minden papírja rendes magyar okmányokal és meg is csináltam rá a biztositást már az nap mert az kötelezö. A KÉRDÉSEM: A következö nem szeretném a nevemre íratni mert meg bántam ezt az autót elathatom az autót? úgy hogy nincs a nevemen? Várom a választ előre is köszönöm.
2013. dec. 3. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy adhatnád el? Az eladó szerinted nem fogja leíratni a nevéről?
2013. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szólnék az eladónak, hogy ne írassa le, illetve ajánlj egy összeget, hátha visszaveszi annyiért. Bukni fogsz rajta, de legalább legközelebb nem döntesz hirtelen felindulásból. Ha nem menne bele az eladó, akkor sajnos buktad, ha lejelentette, akkor is.
2013. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 15 napon belül eladod (amennyi időd lenne átíratni), akkor eladhatod így is, csak kérdés, lesz-e vevő, aki dupla adás-vételivel megveszi.


Amúgy miért gondoltad meg magad?

2013. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!