Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Cseréltetek már az autótokban...

Cseréltetek már az autótokban motort? Milyen költségekkel jár?

Figyelt kérdés
az én motorom sajna meghalt (drága lenne megjavitattni)és mivel van egy ugyanolyan autóm mint a jelenlegi(külföldi kivont forgalmu,bontásra) ezért a blokkot átrakatnám,és kiváncsi lennék hogy ennek mi a a menete és költsége!a motorkód egyezik és ahogy én hallottam ezt nem kell engedélyeztetni!(de lehet rosszul tudom)a válaszokat elöre is köszönöm!
2009. nov. 24. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát házilag kicserélni nem épp a legkellemesebb dolog, főleg ha nincs hozzá műhely. Igazából ha minden egyezik, akkor tényleg csak szerelni kell. Ehez kell jó sok szerszám és sok leírás, hogy mit hogy kell szét/összeszerelni, zsiráf amivel kilehet emelni a motort, meg egy csomó szerszám, és ha jó szakikat ismersz, akkor viszonylag olcsón meglehet úszni.


Tesómék egy hondában cseréltek motort, de abban nagyobbra, és így két kábelrendszerből kellett egyet csinálnia, amivel a régi motor is működtethető, egyszóval megszenvedett vele :D

2009. dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!