Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha hitelátvállalással szeretné...

Ha hitelátvállalással szeretnénk autót venni, az milyen költségekkel jár? Van hitelbírálat, stb? Mennyi kp kell ahhoz, hogy így el tudjunk hozni egy autót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Átírás és szerződésmódosítás költsége biztos van. Hitelbírálat is, a bank nem kockáztat veled sem. 100000 körül mondanám elsőre, de ez banktól és szerződéstől függ. Jól nézd meg, mert ahány hitelátvállalással hirdetett kocsit még láttam ,az mind többszörösébe került annak mint ha én vettem volna fel a hitelt ugyanúgy 0 ft befizetéssel. Szerintem ez azért van így mert az így árult kocsik nagy része egy-két éves és az amoltizációs költség sokkal nagyobb, mint a hitel visszatörlesztett része, főleg, hogy először majdnem csak a kamatot törleszted. Ha spec. hitel volt a kocsin hogy a futamidő első részében jóval kevesebbet fizetsz mint a másodikban mindez halmozottan érvényes, tehát nagyon számolj utána megéri -e.
2010. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem se túl jó dolog a hitelátvállalásos vásárlás . Nagyon járd körül a dolgot!
2010. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát tényleg nagyon körültekintőnek kell lenni... Ahogy látom, tényleg nem ez a legjobb megoldás. Csak a 0 Ft-os befizetés vonzott igazán :)
2010. jan. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!