Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Páromnak szeretnék autót...

Páromnak szeretnék autót vásárolni de úgy, hogy Ő ne tudjon róla, hogyan tudom megoldani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Páromnak külföldről lenne behozva egy autó és magyar papírokat az Ő nevére szeretném csináltatni de erről Ő nem tudhat mert meglepetés lenne részére ezt, hogyan lehetne megoldani?

Meghatalmazással lehetne gondolom de azt valahogyan alá kell vele íratni. Normális válaszokat szeretnék.



2013. dec. 18. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, meghatalmaz téged, hogy az autó ügyeiben eljárhatsz


írd oda a nevét, senkit se fog érdekelni, csak meglegyen a papír

2013. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat szerintem ez nem igazan lehetseges,esetleg,ha van valami jo ismerösöd,aki arra fele melozik,de gondolom akkor nem ide irtal volna.
2013. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nos, az o nevere pont azert nem lehet a tudta nelkul, mert ebbol neki anyagi kotelezettsegei szarmaznak (sulyado az o nevere erkezik, neki kell ra biztositast kotni, stb.). ha meg lehetne csinalni 'titokban', siman rairatna mindenki egy kamu meghatalmazassal egy hajlektalanra az autojat, aztan keresse a hivatal ahol akarja...
2013. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pedig én is titokban csináltam a saját autómat, mert nem érte meg a nevemre venni, viszont aki nevére került, nem akartam ugráltatni


simán megoldható volt, kellett egy meghatalmazás, 2 tanúval

2013. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Párod,ergó közös élet,közös kassza.

akkor miért nem mindegy kinek a nevén van?


Egyébként én nem vennék ilyen meglepit,azért kocsiról mindenkinek vannak elképzelései,mi van ha nagyon mellélősz?

2013. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: ezt nagyon ne reklamozd, maganokirathamisitas....
2013. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon megoldható, meg biztosan olyan lenne, ami tetszene is neki?
2013. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
A nevében megírod a meghatalmazást. Nem fog feljelenteni téged és nem lesz baj (feltéve ha jó a kapcsolatotok és szeretne is autót)
2013. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!