Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan lehet egy 100ccm-es 2...

Hogyan lehet egy 100ccm-es 2 ütemű robogót levizsgáztatni?

Figyelt kérdés

Mivel a végsebessége is elég magas és a kilométeróra is 140-ig van skálázva, nem szeretnék vele 45-el döcögni, illetve nem akarok semmit csalni, hogy 50-es ésatöbbi mert ha bajba kerülök akkor úgyis kiderül, utána meg rosszabb.


Szóval külföldi járgány volt, Németo.-ból hozták. A papírjai megvannak, rendszámot szeretnék rá. Mi ennek a menete és mennyibe kerül?


A-s jogsit tavasszal megcsinálom hozzá és amíg gyűjtögetek egy nagyobb motorra addig ezzel fogok járni :) Egész jó kanyarsebessége van robogóhoz képest (Peugeot Streetfighter2).



2013. dec. 19. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

[link]


A fenti link a teljesség igénye nélkül tájékoztat, de mindent összevetve ez a gép értékéhez képest igen jelentős összeg (75 környékére számíts).


Más kérdés, hogy amíg nincsenek rendben a papírjai, eladni sem túl könnyű. Ha lepapírozod, akkor talán pártízezret nyerhetsz rajta az eladáskor, ami közelebb juttat egy rendes vashoz.

2014. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is nagyjából így számoltam. Hát nem tudom mennyire éri meg.. azért szeretném egyébként lepapírozni mert elég feltűnő ahogy lakotton kívül 130-al előzgetek :)


A jogsit mindenképpen megcsinálom, a többi majd kiderül. Nem hiszem, hogy túl sokat fogok vele járni. Inkább biciklire váltok arra gondoltam, hogy ne lustuljak el, no meg spórolok így is és akkor előbb meglesz a nagymotor.

2014. jan. 24. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!