Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam az autómat üzembetartó...

Glonczi Péter kérdése:

Eladtam az autómat üzembetartóival és aki megvette nem hajlandó bejelentkezni üzembetartónak mit lehet ilyenkor csinálni? 300km-re van tőlem gondoltam rá hogy kivonatom a forgalomból de rendszám és forgalmi nélkül nem tudom hogy lehet-e?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
adtad volna el inkább nekem
2013. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívás van öcsém, ez van! Miért nem tanultok más kárán? Ja, a tiétek jobb!
2013. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
100%
nem vonathatod ki még ideiglenesen sem.menj be az okmányirodába s kérjél segítséget.ők biztosan tudnak valami megoldást.a szerződés érvényes?2 tanú aláírta?
2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg szívás.Egyébként az eladónak szinte semmi előnye nincs az űzembetartóival.A mostani jogszabályok szerint,szinte mindenért a tulaj felel,közben nem is tehetsz semmit(a forgalmi,rendszám stb. nélkűl).Én inkább felgyújtanám,minthogy adásvételi nélkül bárkinek is odaadjam.Sok kellemetlenségtől megóvnám magam.Hidd el tapasztalatból beszélek.A legokosabb amit az elöttem lévő is írt,irány az okmányiroda.
2013. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!