Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belém tolattak, mikor nem...

Szabolcs007 kérdése:

Belém tolattak, mikor nem voltam ott. Fizet a biztosító?

Figyelt kérdés

Kispályás focin voltam, mire megyek az autómhoz a bal ajtóm össze volt törve... Ilyenkor mi a teendő?? fizet a biztosító vagy van értelme feljelenteni??

Szerintem többre mennék vele ha a macskámnak mondanám,hogy nyomozza ki,de nektek mi a tapasztalatok vagy véleményetek??



2014. jan. 4. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Cascod akkor fizet, ha nincs akkor ....
2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt működő kamera, ami felvette az esetet, akkor rendőrség, cserbenhagyás, jól megbüntetik. Ha nem volt, meg nem is látta senki, tehát szemtanúd sincs, meg, hogy ki volt, akkor csináltathatod meg magad az autódat, esélyeid sincs megtérítésre.
2014. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kellet volna hívnod a rendőrséget, és jegyzőkönyvet felvetetni az esetről. Kicsi az esély, hogy az elkövető meglesz, de ha van cascód, rendőri jegyzőkönyv miatt egyszerűbb érvényesítened.
2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs cascom, arra gondoltam,hogy az előttünk játszó csapatok listája megvan. 2 csapat kb 20 ember.. Azok közül megkereshetnék kinek van fehér autója stb..

Vagy inkább hagyjam az egészet??

2014. jan. 4. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

szerinted be fogja vallani? Meg hiába fenyegeted meg a rendőrséggel, már nem tudod bizonyítani, hogy akkor, azzal az autóval, abban az időben ő tette. (ha csak nincs kamera)

Bár ki tudja..blöffölni is lehet. "bocs nem találtam a szélvédőn a papírt, hogy nekimentél az autómnak. Lehet elfújta a szél" Neked kell eldönteni, hogy megéri a vesződést.

2014. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egy feljelentést azért teszek..
2014. jan. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!