Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A K&H-nál előre kell fizetni...

A K&H-nál előre kell fizetni valamit robogóbiztosításnál?

Figyelt kérdés

Ma voltam a fent emlitett bankban megkérdezni, a hölgy azt mondta hogy kb 8000 forintot kell kifizetnem az éves biztosításért, de azt elfelejtettem megkérdezni, meg a hölgy nem mondta hogy hogyan kell fizetni , helyben vagy csekken.ezért tettem fel ezt a kérdést:-)

a válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 8. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Csekken kell fizetni, ezt érdemes magadnál tartanod utána (rendőr kérheti). Kicsit sok a 8000, én most köttettem, 50ccm robogó és 3400Ft
2014. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem sajna most lesz először a nevemen a motor, szóval állitolag ezért drága, meg azt mondta a hölgy hogy 6000 ft meg 2200 vmi más, most pontosan már nem tudom mit mondott, mert csak érdeklődtem, de majd pontosabban megkérdezem még :)
2014. jan. 9. 08:19
 3/6 A kérdező kommentje:
jaah meg mivel örököltem a motort nincs adásvételi sem, csak egy régebbi biztosítás, amin rajta van az alváz szám meg stb..:)
2014. jan. 9. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2200 az a baleseti adó. Írjatok egy adásvételit mindenképp, mert anélkül nem köthetsz biztosítást, megírjátok valamelyik családtaggal vagy jó haverral.

Az pedig kamu, hogy azért ennyi, mert nem volt még motor a neveden, mert 50ccm kategóriában nincs bónusz.

2014. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és adásvételit mindig kell magadnál tartanod, mert 50ccm-nél nincsen forgalmi engedély, ha megállít a rendőr, akkor adásvételit és biztosítást fog kérni.
2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:
Számold ki netes alusznál, hogy hol a legolcsóbb és ott kösd meg, ne a legközelebbi helyen.
2014. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!