Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány "kiállítása...

Jogosítvány "kiállítása folyamatban van" egy hete. Meddig kell még várnom? (Visegrádi utca)

Figyelt kérdés
Azért vagyok ideges mert ezután még két státusz is van az elkészült és továbbításra került aztán meg az átvehető. Ha ezek közt is ennyi lesz az átfutási idő akkor felakasztom magam. Kérdésem az hogy aki a mostanság a Visegrádi utcában csináltatta mennyit kellett várnia?És hogy mennyire pontos ez a nyomkövetési rendszer? Próbáltam hívni ma az okmányirodát de mindig foglalt.

2014. febr. 3. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? el kellett az ügyintézőnek mondani a lehetőségeid, ha ennyire sürgős miért nem perkáltad le a deákot, és már ottlenne másnapra.
2014. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Jogosítványt nem lehet gyorsítottan kérni.

Sajnos a nyomda kapacitása is véges, így várnod kell. Fogsz még eleget vezetni, nem ezen az 1-2 héten fog múlni.

2014. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez itt nem így működik, nem tudom te melyik világban élsz.
2014. febr. 3. 16:53
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
híd el ha megvannak a kapcsolatok, megvan a protekcio, viszel mákos gubát az ügyintézőnek, meg egy kis deák igazolványt ;)) ;) akk egyböl máskép fognak hozád állni..
2014. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az ügyintéző gyártja le a jogsit, de ez mindegy is már.
2014. febr. 3. 16:57
 6/14 anonim válasza:
67%

nekem nyáron egy hónapot mondtak, de 3 hét múlva megkaptam

egy ismerősömnek pár hónappal korábban mondtak egy hónapot, de 6 hét lett belőle

2014. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem valami biztató
2014. febr. 3. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is folyamatban van pont egy hete akkor mondtak 3-4 hetet de én vidéki vagyok. Egyik ismerősömnek karácsony előtt forgalmi vizsga után kb egy héttel a kezébe volt.
2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Majd írd meg hogy mikor jött meg.
2014. febr. 3. 19:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ok
2014. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!