Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nekikoccantam egy autónak a...

Nekikoccantam egy autónak a lakótelep parkolójában, tettem rá egy papírt a telefonszámommal de pár óra múlva a kocsi sehol és nem hívtak fel?

Figyelt kérdés
röviden ennyi is , ilyenkor mit tegyek ? rendezném a kárt de nem jelentkezik , nem tudom mi lesz most (ráadásul képet sem csináltam róla , ha még jobban összetöri hogy több pénzt kapjon , vagy ha látott és mikor lejött le vette a papírt és feljelentett hogy összetörtem a kocsiját és elhajtottam ) ilyenkor hogy lehet bizonyítani hogy én odatettem rá a papírt ? 1 ember látta de azt sem ismerem ( a több száz közül a házakba )

2014. febr. 5. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő is elhajtott a helyszínről, s ha vádolna is, neki kell bizonyítani.
2014. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondta neki kell bebizonyítani hogy te voltál ha látta kamera látszott rajta hogy mennyire sérült meg illetve hogy te tettél oda valamit amit ő leszedet(nem írta hol és hogyan sérült meg lehet hogy nemis vette észre a számra meg azthitte hogy szórólap) ha jól tudom bizonyítani úgy lehet hogy vesznek mintát a te kocsid festékéből meg az övén lévő sérülésből.
2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hátigen ezért aggódok az enyém lökhárítóján rajta van az ő festéke , de csak az oldalán az ajtót nyomtam meg élbe (észrevehető azért eléggé ) mit csináljak ha ő végighúzza a hátsó ajtót is meg a sárvédőt aztán felhív hogy a fél kocsi gajra lett téve .. nem csináltam róla képet az esetkor , (bár az enyémen látszódik hogy csak 1 kis koccanás volt )
2014. febr. 5. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a tiéden látszik hogy nem okoztál 8x akkora sérülést illetve abból hogy a sérülés hogy keletkezett oda látni lehet hogy ha pl egy autó nemis tudott volna olyan íván kiállbi mint a sérülés,neki kell bebizonyítani hogy te voltál illetve arendőrség kivizsgálja ha azt akarja amin ha okozott rá még sérülést ki fog derülni hogy ő volt és lehet hogy egyáltalán nem kell emiatt fizetned

de lehet jobban jársz ha ezentúl nem állsz mellé :)

2014. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából ilyen körparkoló ez , mentem lassan olyan 5-10 el (néztem hol van szabad hely), csak ezen a jeges szaron megcsúszott a kocsi tekertem el a kormányt meg óvatosan fékeztem le is lassul eléggé de így is elkapta és a bal első ajtót a díszlécnél , ahol pont van egy éltörése a lemeznek megnyomta .. nem nagyon szerintem még az ablakot is le lehet húzni , meg nyílik az ajtó de eléggé észrevehető .. (szóval ez nem , be -ki álláskor történt ) de kis erővel , az enyémnek csak az indexe tört ki meg a lökösöm tiszta festék nyomos lett .. az övéjétől ! Hát az tuti hogy a közeli parkolóba se fogok állni nemhogy mellé .. :)
2014. febr. 5. 13:08
 6/8 A kérdező kommentje:
sőt ami a legjobb hogy itthon ülök nézem az ablakból folyamatosan és most visszajött és beállt az én kocsim mellé 2ővel.. nagyon gyanús ez nekem , normális ember ha lemegy meglátja hogy a kocsiját megnyomták van rajta egy cetli névvel , számmal, akkor egyből hívja hogy hozza a betétlapot vagy rendezzék valahogy ..
2014. febr. 5. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Idegesitő .De te megtetted a kötelességedet,annyi.
2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha jelentkezik a károsult, akkor a kárt bejelented a kötelező biztosítódnak. Aztán majd lerendezik egymás között.
2014. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!