Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » C, E kategóriás szerb jogosítv...

C, E kategóriás szerb jogosítvány honosításához kell e PÁV vizsga?

Figyelt kérdés
szerbiai jogosítványomat akarom magyarra honosítani, amin A,B,C,E kategóriák szerepelnek, nem vagyok kamionsofőr, mással foglalkozom, de szeretném hogy minden kategóriám átkerüljön a magyar jogsimra. Nem vagyok teljesen tisztában a PÁV vizsga fogalmával(mivel szerbiában ilyen nincs), ezért nem tudom hogy kell-e ez ahhoz hogy a jogosítványra rákerüljön a C,E kategória is, vagy ez egy külön dokumentum ami csak akkor kell majd ha hivatásszerűen szeretnék ezzel foglalkozni?
2014. febr. 6. 16:47
 1/1 egySanyi ***** válasza:
A jogsihoz külön nem kell a PÁV vizsga, nincs is rajta ezt egy külön lapon kapod meg. De ha te PÁV kategóriához kötött autóval szeretnél később dolgozni akkor kérhetik.
2014. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!