Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha most B10-ben vagyok és...

Ha most B10-ben vagyok és veszek egy második autót akkor arra köthetek saját nevemre kötelezőt? és az b10-ben lesz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

köthetsz

nem A0-ás lesz

2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vehetsz, és köthetsz.

De az A0-ról indul, és szép lassan megy felfelé ugyanúgy, mint az előzőnél.


Ha ezt eladnád, és ehelyett vennél másikat, akkor átvihetnéd a bónuszod.

2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezen kívül van olyan biztosító, ahol létezik "második autó" kedvezmény.
2014. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Igen és B10-ben leszel. Mert a bónuszt nem a kocsid kapja, hanem Te. De, az új biztosító leellenőrzi.
2014. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A Tengerész ***** válasza:
1. Leginkább meg kéne kérdezni a biztosítót. 2. De nézd meg egy kötelező felelősségbiztosítási alkusz honlapján azt az "űrlapot" amit kitöltve megkötheted neten a biztosítást, emlékeim szerint sehol nincs benne, hogy hányadik autóra kötöd. Csak a saját adataid, a vezető rutinod és a biztosítási "előéleted" az ami számít, azaz B 10-ben leszel a második autóra is. De azért nézz bele! (megpróbáltam berakni a linket, de nem hagyja a szerver, KÖBE googlizandó.)
2014. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4!

Ne írj hülyeségeket, ha nem ismered a biztosítási rendszert, és tapasztalatod sincs!


Nekünk 3 autónk van 1-et már cseréltünk.

2-es voltam.

2014. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4, #A Tengerész:


Volt már egyszerre két autó a nevemen, és a másodikra csak A0-ban kötötték meg a biztosítást! Ugyanis a bonus személyre és autóra együtt vonatkozik!


Csak egy adalék: ha 2 évig nincs a nevén valakinek biztosítás, akkor is elveszíti az összes bónuszt, és a következő biztosítást már csak A0-ban kötik meg vele!

2014. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szakszóval élve párhuzamos üzemeltetésről van szó, mely annyit takar amit már korábban is leírtak, hogy A00-ból fogsz indulni.
2014. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is 3 autóm van és MINDEN ÚJ AUTÓ A0-ról indul! Ha valamelyiket eladod, vagy kivonatod forgalomból, annak a bónuszát átviheted egy másik vagy egy új szerződésre!!! A biztosítás igenis az autóhoz kötött!!! Ha más vezeti, akkor is a tulajdonos (pontosabban az üzembentartó) által az autóra kötött biztosítás fizeti ha kárt okoz valaki a járművel.
2014. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!