Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező biztositásom megszűnt...

Kötelező biztositásom megszűnt dijnemfizetés miatt X autora amit már azota eladtam adás vételi szerződéssel hivatalosan, vettem egy másik autot akkor arra tudok kötni biztositást másik társoságnál ugyanarra a névre?

Figyelt kérdés
2 év eltelt a felmondás és az uj auto (amit amugy használtan vettem) csak nekem uj szoval 2 év eltelt a kettő között.

#biztosítás #megszgűnés
2014. máj. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
igen A0-ásat
2014. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az szerintem is biztos, hogy csak A0-ásat köthetsz, de jó esély van rá, hogy a fedezetlenségi díjjal (a régi autó miatt) megtalálnak és az durva összeg lesz!
2014. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem lesz gond, ha 2 év már eltelt. Töröltek a rendszerből.

/a nyilatkozaton is 2 évet kell lenyilatkoznod és ha nem voltál szerződője azonos kategóriába eső gépjárműnek, akkor a bónuszod: A0/

2014. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!