Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hárman vagyunk tulajdonosai...

Hárman vagyunk tulajdonosai egy autónak. Adhatnak-e meghatalmazást a testvéreim, hogy aláírják helyettük az adásvételit eladáskor?

Figyelt kérdés
Az egyik külföldön él, a másik meg leszarja az egészet. Aláírhatja más helyettük az adásvételit vagy mindenképpen nekik kell?
2014. jún. 18. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
tudtommal egy autónak nem lehet egynél több tulajdonosa papíron.
2014. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hárman örököltük
2014. jún. 18. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
És a forgalmiba három név van beírva?
2014. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nincs, de a törzskönyvön három név fog szerepelni. még intézzük az ügyet, de rettentően bonyolult, mindenféle meghatalmazás, nyilatkozat kell, hogy én eljárhatok a biztosítást illetően, az átírást illetően, külön üzembetartói kell hozzá.


csak gondoltam,mivel el akarjuk adni, így megkönnyíteném a saját dolgom, mert ha jönnek megvenni, és vinnék is majd az autót, akkor maximum én leszek ott, a másik kettő nem hiszem, így meg ki írja alá helyettük?

2014. jún. 19. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!