Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A sikeres forgalmi után...

A sikeres forgalmi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem kérek támadásokat pl . miét nem kédezted meg ,meg egyebeket.. Szóval arról lenne szó ,hogy mielőtt a kreszt elkezdtem kellett ugyebár egy orvosi alkalmassági az autós iskolának amit meg is csináltam ,de arról egy példányt kaptam az autós sulinak ,és ha jól tudom ha az iratokat intézni akarom az okmányirodában oda kell vinnem még 1 példányt, szóval a kérdésem leginkább arra irányulna ,hogy arról az orvosi alkalmasságiról amit már megcsináltam kérhetek a háziorvosomtól példányt? előre is köszönet!!!!

2014. jún. 25. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyen pénzéhesek, gondolom ha mégegyszer kifizeted biztos adnak. Vagy kérd el az autósiskolától. De nem vagyok benne egészen biztos, hogy a kitöltött vizsgalapok mellett mindenképpen kelleni fog az okmányirodában
2014. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
nekem C-nél kellett
2014. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem eddig azt mondták páran ,hogy ha elmegyek a háziorvosomhoz ő ad másolatot.. de gondoltam inkább kérdésre bocsájtom mások mit mondanak
2014. jún. 25. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
azt tutira tudom ,hogy kell :) csak azt nem ,hogy vajon az orvos tud-e ilyenkor másolatot adni
2014. jún. 25. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi csak a vizsgán kapott papír. Ha nem lenne orvosid nem mehetnél vizsgára sem. De miért nem az okmányirodát vagy a vizsgaállomáson kérdezted meg?
2014. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel nekem annyit mondott el az oktató mit vigyek a vizsgaigazolás kikéréséhez ,mást nem és igazából csak itthon néztem utána több dolognak ..
2014. jún. 25. 11:54
 7/8 anonim válasza:

Nekem is eppen ma kelett az orvosi,sehol nem talaltam.


Az orvosod INGYEN oda adja a masolatot.

2014. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm ma voltam orvosomnál és szó nélül oda adta, holnap irány a vizsgaigazolásomért aztán okmányirodába:))
2014. jún. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!