Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A jogosítvány intézésénél a...

A jogosítvány intézésénél a nő elkérte a vizsgaigazolást meg ilyen papírokat, aztán nyomtatott két lapot mindkettőt alá kellett írnom, adott egy csekket elmentem kifizettem, nem kaptam semmi papírt. Kellett volna hogy adjanak valamit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
ja meg mindenek előtt készítettek egy képet
2014. jún. 26. 21:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd kapsz kész jogsit.
2014. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, kellett volna egy igazolást kapnod.
2014. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én anno két A/4-es lapot kaptam amin rajta voltak az adataim a fényképem ami a jogsira került meg az igénylés adatai..
2014. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de így hogy nem kaptam még küldik majd nem?
2014. jún. 26. 21:34
 6/8 anonim válasza:
Persze, te csak kaptal egy peldanyt a hivatalos iratrol, mint ahogy minden mas hivatalos papirnal, szerzodesnel stb. Egyebkent en is pont tegnap voltam az okmanyirodaban, ugyanezeket kaptam meg es a jogsimra varok mar csak en is :)
2014. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mi a fene válasza:
Ezzel az igazolással már lehet vezetni egy hónapig, addigra megjön a jogsi.
2014. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM lehet vezetni.
2014. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!