Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi minőségi autót...

Linkoln kérdése:

Külföldi minőségi autót szeretnék vásárolni. Kb 500ezer ft-omba kerülne itthon forgalomba helyezni. Sok esetben látom hogy külföldi rendszáma marad az autónak, ezáltal nem helyezik hazai forgalomba. Ezt hogyan tehetik meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az autó tiéd volt külföldön is, kinn dolgozol, és van lakcímed kint. Ergó mondhatod azt, hogy csak rokonlátogatóban vagy.
2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külföldi minőségi autót szeretnék


háhá!


Az mi? Egy Lincoln Continental?

2014. júl. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VarMa ***** válasza:

#2 a lincoln continental jo cucc, de lehet a benzinkuton nyihogna az ember mert ugy megvagjak...


Vagy ugy tudod megoldani hogy van kint valamilyen ceg a neveden es arra veszed, vagy van kinti lakcimed es jogsid,de igysem tartozkodhat az auto nehany honapnal tobbet egyszerre az orszagban hivatalosan(nem tudom pontosan mennyi ideig). De mivel nincs hataratkelo eleg maceras bizonyitania a szervnek hogy ki mikor lepte at az orszagot es mennyi idore...

2014. júl. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, közben olvasgattam is a témában. Marad a reg. adó.

Az a tiszta út. Csak furcsálltam hogy sok a külföldi rendszámú autó, de ez így elég rizikós nekik.

2014. júl. 3. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!