Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek mennyi idő mire...

Szerintetek mennyi idő mire kiküldik az első jogosítványomat?

Figyelt kérdés
Tudom van pár ilyen kérdés de azoktól szeretném kérdezni aki mostanába szerezte meg a jogositványát én 2014.08.04 én voltam az okmányirodába.Kérdezni szeretném még hogy nem lehet e megsürgetni a gyártót hogy hamarabb küldje ki :D??
2014. aug. 6. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy lehet megsürgetni :D Nekem 11 nap alatt jött meg de elméletileg 30 napon belül kell hogy megjöjjön.
2014. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy lehetett volna megsürgetni, hogy felíratod a telefonszámod és bemész érte.


Mostmár a 30 napot ki fogod bírni.

2014. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még most is meglehet oldani hogy elmennyek érte csak gondolom fel kell hivni a gyártót
2014. aug. 6. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elküldenélek a jó büdös francba hogyha napokkal ezelötti papírokat kellene keresgélnem totál fölöslegesen.
2014. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel kéne fogni a csökött agyaddal és a többi 5000 kérdezőnek aki felteszi ezt a kérdést, hogy 30 nap a várakozási idő. Nem tudod megsürgetni, semmivel se másabb, hogy mostanában csinálta vagy fél évvel ezelőtt. Van akinek 10 nap alatt kiküldték de van akinek 25 nap alatt.
2014. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ma jött meg, 16 napja voltam csináltatni
2014. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött a josim 1 hete már de hogy felfogd a csöpp agyaddal 2 hét alatt jött meg pontosan és nem 30 nap alatt. Hülye választ ne irj!!
2014. aug. 24. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olvasni kéne megtanulni.
2014. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!