Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a különbség a jogsiban a...

Mi a különbség a jogsiban a 4b és a 11es pont között?

Figyelt kérdés

az egyik érvényeségi idő a másik kategória érvényesség.

Mikor kell hosszabitani ha a kettő közti különbség 5 év?


2010. jan. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés! sokáig gondolkodtam rajta, aztán arra jutottam, hogy a 11-es az az, hogy meddig érvényes az orvosi alkalmasságod, utána el kell menni az orvoshoz hosszabbítani, és gondolom akkor újj jogsit is kell csináltatni, de jó lenne ha valaki válaszolna aki biztosra tudja
2010. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik a személyi igazolvány érvényessége, a másik meg a kategóriáé. Amúgy egyértelműen rá van írva a lapra amit adtak hozzá.
2010. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Az egyik a személyi igazolvány érvényessége, a másik meg a kategóriáé. Amúgy egyértelműen rá van írva a lapra amit adtak hozzá."


Nem hinném.

Nekem a személyim 2017ben jár le a jogsira viszont 2015 van írva.

Bár én 2007ben hosszabbítottam a személyimet.a jogsi 2005-ös. Lehet,hogy automatán ráírták a 10 évet.

2010. jan. 14. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

a 4b az amikor az okmányirodában voltál jogsit sináltatni

a 11-es pedig a kategória érvényessége, ami az orvisi igazolás kiállításától érvényes 10 évig ( kortól függ, bizonyos kor felett kevesebb időre adják)

akkor kell hosszabbítttni, ha a 11-e lejár vagyis az orvosi.Ez 100 %

2010. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a jogsid addig az időpontig használható személyi igazolványként is.
2010. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!