Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2014 Szeptemberben mennyi idő...

LloOwWrRiIdDeErR kérdése:

2014 Szeptemberben mennyi idő mire elkészül egy B kategóriás jogosítvány? Tudom hogy 5000 ilyen kérdés van már de tapasztalatokra lennék kiváncsi azoktól akik most kapták meg a hetekben mert 2014 szeptemberről egy kérdést sem találok (Hajdúszoboszló)

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 12:10
 1/6 anonim válasza:
Én augusztus 4.-én voltam az okmányirodában és következő hét pénteken hozta a postás, de előtte apámnak a hosszabbítás 1 hónapig így majdnem egyszerre kaptuk meg. Gondolom attól függ hogy mennyit kell legyártani.
2014. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Igen, havonta változik az ideje, még mindig 30 nap te aberált suttyó. Nem változik, 30 retkes napon belül kell kiküldeni hiába írjátok ki 1000000x, nem fog hamarabb jönni.
2014. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod ki az aberrált suttyó te értelmiségi paraszt.. Ne olvasd ha nem tetszik nem vagy köteles válaszolni.. ha minden percben ilyen kérdést ír ki valaki akkor sem lenne jogos ha így ugatnál nem véletlen "gyakorikérdések".hu menj anyucihoz inkább 14 éves szaros kis taknyos gyerek .
2014. szept. 10. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár 14 éves lehetnék de az már nagyon régen volt. Tudod aki értelmes ember az nem ír ki egy olyan kérdést amit előtte kiírtak kb. 500-an. Gondolkodj ember...
2014. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Augusztus 13án igényeltem meg, és aug 28án mehettem érte :-) :-)
2014. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsigulis válasza:

Én szeptember.26.-án igényeltem,de még nem érkezett meg,lassan de biztosan ideér.Nem igazán "streszelem" magam miatta.:D Ezt a pár hetet igazán ki lehet bírni,ezen már semmi nem múlik. Legalábbis nekem :D


Balesetmentes közlekedést mindenkinek! :)

2014. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!