Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A gyakorlatban nem problémázna...

A gyakorlatban nem problémáznak ha meghatalmazással megy el valaki az okmányirodába átíratni a nevemre az autómat?

Figyelt kérdés

Autót fogok venni de 1 műszakban dolgozok és így munka után már nem tudok okmányirodai ügyeket intézni. Anyám menne majd el helyettem.

Láttam a meghatalmazás formanyomtatványt és valami Igazoláshoz kapcsolódó eredetvizsgálat eredményeként kiállított határozatról is írnak. Az konkrétan mi? az erdetiség vizsgáról kiállított papíron lévő sorszám? vagy még ahhoz adnak igazolást?


2014. szept. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A meghatalmazással nem problémáznak: ha formailag megfelel (meghatalmazó és meghatalmazott aláírása, 2 tanú), akkor nem foglalkoznak vele. Az eredetiségvizsgálat után kapsz egy határozatot, miszerint a gépjármű azonosítójelei eredetiek, a vizsgálat időpontjában nem körözte a rendőrség. Ez is kell az átíratáshoz.
2014. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egySanyi ***** válasza:
Vannak napok amikor egész késő délutánig lehet ilyen ügyeket intézni 17-18 óráig is. Eredetvizsgáról, biztosításról is kell papír + törzskönyv meg egy valag kp.
2014. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
6-ig van nyitva max én meg 5-ig dolgozok és fél6-re érek csak haza...
2014. okt. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!