Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy autó lejárt külföldi...

Nlorant82 kérdése:

Ha egy autó lejárt külföldi papírokkal rendelkezik akkor az hogy helyezhető Magyarországon forgalomba egyáltalán forgalomba helyezhető-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy érdemes e olyan autót megvenni ami lejárt külföldi papírokkal rendelkezik! Sajnos nem ismerem a külföldi papírokkal rendelkező autók hogy magyarosíthatók vagy hogy lehetne Magyarországon használni mert a kocsimat itt Magyarországon vettem autókereskedésben és minden papírja is itt készült el! Sajnos anyám kinézte magának ezt a kocsit ami működik de lejárt külföldi papírjai vannak! Én sajnos nem ismerem az ilyen autók jogi dolgait ! Magyarországon is annyit tudok hogy a véglegesen forgalomból kivont kocsi már használhatatlan ami viszont csak ideiglenesen van kivonva a forgalomból az még vissza tehető forgalomba újból de ha a kocsi külföldi papírokkal rendelkezik akkor mi a helyzet? Előre is köszönöm a segítséget!!

2014. okt. 20. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A lejárt külföldi okmányok azt jelentik, hogy lejárt a műszakija, semmi különös. Ugyanúgy forgalomba lehet helyeztetni, mint aminek van érvényes vizsgája.
2014. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!