Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell tennem ha megszerezte...

Mit kell tennem ha megszereztem a B kategóriás jogosítványt és leszeretném tenni az A kategóriára?

Figyelt kérdés
de az a baj h elveszett az elsősegély vizsgán kapott lapom amit még akkor kaptam amikor kocsira tettem.valahogy belehet szerezni a jogsi bemutatásával vagy valahogy h ne keljen újra elvégezni?
2010. jan. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell már, mivel egyértelmű hogy megcsináltad ha van B-s jogsid.
2010. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Teljesítménykorlátozás nélküli „A” kategóriába tartozó gépjármű vezetésére jogosító bejegyzést annak a személynek lehet érvényesíteni,


a) aki legalább két éve rendelkezik „A korlátozott” kategóriába vagy „A1” alkategóriába tartozó gépjárműre érvényesített bejegyzéssel, valamint annak,


b) aki a 21. életévét betöltötte, és külön vizsgát tett a kategóriára jellemző vezetői jártasságáról és magatartásáról.


Hát az eü. kártyáról annyit tudok, hogy elég egyszer megszerezni, nem kell többször vizsgázni másik kategóriánál. Pótolni viszont szerintem ott tudod, ahol annak idején vizsgáztál...legalább is ez az én tippem :)

2010. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én igazából a pótlásra vagyok kíváncsi szerintetek újra kell vizsgázni vagy csak csinálnak újra 1 olyan lapot?
2010. jan. 26. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
a 2. jogsihoz be se kell mutatnod az eü-s papirod csak h neked már van egy jogsid mert annak már ugye feltétele vol h legyen eü vizsgád...nekem először robeszos volt aztá B aztán meg A. Robesznál megcsináltam az eü-t azota nem kelet sehol se bemuatatni
2010. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!