Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most készülök autót venni,...

Most készülök autót venni, hitelátvállalással. Az autón kb 1.6M lehet még. Mennyibe lehet nekem az átírás a papírmunka? és hogy szabadúljak meg addig leggyorsabban jelenlegi autómtól?

Figyelt kérdés

akitől veszem az autót neki adok 500.000 kp-t a szélvédő megrepedt de annak a cseréjét levonjuk a pénzből. kb így mire az én nevemen lessz és nekem jön a törlesztő csekk mennyibe fáj majd nekem?150,000 kijövök?

és kell eredetiség vizsga? 2006-os autónál?


2009. szept. 23. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így nem szabad autót venni!!!


Ha nem tudod konkrétan mennyi hitel van rajta, hogy tudtok pénzügyileg korrekt megállapodát kötni?

Ha devizahitel van rajta, nem mindegy az árfolyam sem, mert egy gyengébb forintnál a tőkekintlevőség sokkal nagyobb lesz forintba átszámolva.


Igen, kell eredetvizsgálat, és a bank is meg fogja vizsgálni a hitelképességedet, addig amíg nem hagyta jóvá a tulajdonosváltást, egy fillér kp-t sem szabad odaadnod a mostani tulajnak!!

2009. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hitel összege nagyobb, mint az autó értéke! Pláne ha hosszú futamidejű hitelt vett fel, a tőkéből még nem sokat fizethetett vissza. Olyan autót nem tudsz venni amihez te veszed igénybe a hitelt és nem átvállalás? A régi kondíciók sokkal rosszabbak voltak, mint most, amikor úgy dobálják utánad az autót. Ne fizess a kezébe semmit sem addig, míg meg nem győződsz mindenről. Az eredetvizsgálatot szokta az eladó fizetni. Megállapodás kérdése. Az átírás, törzskönyv forgalmi nem kevés pénzbe kerül. Jól gondold meg a vásárlást. Szerintem kapsz kedvezőbb ajánlatot is.
2009. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És rengeteg olyan ajánlat van a piacon , ahol pár éves autókat nulla képével átadnak, csak a hitelátvállalás miatt.


Ha hitelképes vagy, sokkal jobb úgy venni, mint hogy még 500 ezret fizetsz is, meg egy régi rossz kondíciós hitelt átveszel

2009. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nulla kápéval
2009. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy milyen autó?
2009. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen egy renaulr clio 1.5 dci, de sajnos, vagy nem sajnos tegnap megmondták a bankba hogy 2 hitelt nem fogok kapni, szóval várok és gyűjtök
2009. szept. 24. 05:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért óvtunk, hogy ne fizess előre.
2009. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!