Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell vinnem autó átíratása...

Mit kell vinnem autó átíratásakor az okmányirodába?

Figyelt kérdés

Mivel a biztosítótól a csekk nem érkezett meg, így én kinyomtattam a visszaigazolást a biztosítás megrendeléséről, de azt nem fogadták el az okmányirodában.

Írtam e-mailt a Netrisk-nek, amiben az áll, hogy ezt (az előbb említett) papírt vigyem be az okmányirodába, mert 1-30 nap mire kiérkezik a csekk. Na, de ekkor én már bőven kifutok a 15 napból.


2014. nov. 13. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem fogadták el a netriskes papírt, mert azon nincs semmi!

Nem a csekket kell bevinni, hanem a biztosítótól kapott ajánlatot. Ezt 1-2 napon belül megküldik a részedre e-mail-ban. Ez már tartalmazza azokat az adatokat, amivel átírható a kocsi. Azaz tartalmazza a szerződő adatait, a kocsiét, a kockázatviselés kezdetét és az ajánlat számot.

2014. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hát ezen minden ott van.

Az én összes létező személyes adatom.

A biztosító adatai.

Az autóról minden.

Rendszám, alvázszám, motorszám, évjárat, köbcenti, típus, teherbírás, ajtók száma, üzemanyag, adás-vétel dátuma, és még rengeteg adat.

Majd:

A szerződés adatok a bónusz fokozatom, hogy mikortól kezdődik a kockázatviselés, hogy mennyibe kerül a biztosítás, milyen időközönként, és milyen módon kell befizetnem, stb.


Ezen kívül semmit nem kaptam sem e-mailben sem postai úton.

2014. nov. 13. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont ez nem SZERZŐDÉS,csak ajánlat.Keresd fel az adott biztosító irodáját a netriskes papíroddal,10 perc múlva kezedben a szerződés.
2014. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joci84 ***** válasza:
Szerződés kell nekik, nem megbízás! De amúgy az okmányirodás látja a gépen, hogy kötöttél, mivel a biztosító elküldi nekik, az összes infót és, hogy kötöttél szerződést, csak vannak lusta emberek ott! Nekünk is ez volt, és mondtam a nőnek, hogy nem hiszem el, hogy ilyen macera, csak egy autót akarunk átíratni, azt a nő rendes volt, mondta, megnézi a gépen, és ott volt, és így mehetett a dolog!
2014. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!