Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy érhetem el hogy kevesebb...

Hogy érhetem el hogy kevesebb legyen a biztosítás, egyéb költségek ha új kocsit veszek?

Figyelt kérdés
Egy autót szeretnèk majd venni csak mivel mèg csak 20 vagyok igy sok lenne nagyon a biztositás! Ès ha apám nevère iratom vagy üzembetartoi lesz mert ő időssebb ès gondolom kevesebb lesz a biztosìtás! Melyik a jobb megoldás? Meg pl a buntetèsek kinek a nevère megy ès hogy a jobb tulaj legyek vagy üzembentartó

2015. febr. 8. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád nevére veszed, akkor ő kap minden csekket, büntetést, elvégre ő az üzembentartó. Én azért kalkulálnék biztosítási ajánlatokat, mert apád is valószínű A0-val indulna, és nem biztos, hogy olyan tetemes a biztosítások árbeli különbsége.
2015. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Aki autót vesz az tudja fizetni a biztosítást is. Mondjuk negyedévente legyen 20k, felkerekítve, az valóban sok, de annyira azért nem. Az havonta 6-7e Ft. Ha ennyit nem tudsz kifizetni, akkor ne vegyél autót.


Plusz a kérdésedben "ÚJ" autóról írsz. Ha valóban vadi új, 0 éves, akkor meg főleg ne sírjon a szád.

2015. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

2.

Akkor fizess nekem havi 10 ezret, ha nincs pénzed erre nem vehetsz autót. Ezt a pénzt nekem kell adnod nem másra költeni, vagy talán ez nem tetszik? Elvégre megengedheted, nem?

2015. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SándorÚr ***** válasza:
az első 1-2 kocsim nekem is fater nevén volt. Sose jött csekk meg helyszíni bírság sem volt. Mivel anno uyan az volt a lakcímünk nem csináltattunk üzembe tartóit sem. utánna kb 25 éves koromba az A0-ra fizettem évi 50ezret
2015. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4.

nem érted ezeket

2015. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az uj kocsi alatt nem azt èrtettem hogy èn nulkm-es kocsit akarok hanem ugy hogy a mostanit lecsrelèlem egy másikra ami használt!
2015. febr. 8. 15:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindent leszámitva legyen átirva az azto ha veszek? Ha apám az uzembentarto akkor kevesebb lesz a biztositás?
2015. febr. 8. 15:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy kèt idiota hozzászolo azèrt kimèljen meg attol hogy ha nincs pènzem stb. Mert tájèkoztatok mindenkit hogy van elèg csak ha már lehet akkor ugy akarom osszehizni hogy maradjon tobb ha lehet mert ha ugy olcsobb akkor minek 80-100 ezreket ha ellehet intèzni hogy csak 20-30 legyen?!!
2015. febr. 8. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
hagyjad itt autisták vannak nem értenek semmit.
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egyéb költségek ugyanannyiba kerülnek, tök mindegy kinek a nevére kerül az új taliga, ha üzembentartóit is írtok, akkor csak annyi változik, hogy megosztva fizetitek a szerzési illetéket. Az eredetiség vizsgálat, a forgalmi és a törzskönyv ára se változik.


A biztosítás miatt, pedig érdemes kitölteni pl. a netrisk kalkulátorát, és eldönteni, hogy megéri-e variálni! Ha apád nagyvárosban lakik, te pedig valami kisközségben, akkor az is előfordulhat, hogy ugyanannyi lesz a biztosítás.


A teljesítmény adó is általában nagy városokban drágább, mert az önkormányzatnak van mozgástere a kiszabásnál.

2015. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!