Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 8000 Ft-os bírságot kaptam a...

8000 Ft-os bírságot kaptam a közterület felügyelettől tilosban parkolásért, amit kicsit jogtalannak érzek. Érdemes ilyenkor reklamálni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy eltörlik a büntetést?
2010. febr. 11. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha reklamálsz azzal nem vesztesz semmit. Probáld meg ha nem is törlik de mérséklik akkor is nyertél
2010. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 30.000-ret kaptam,nem cserélünk?:))
2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Anyukám is 30.000-et kapott tegnap, mert állítólag a buszparkolóra ráállt. A bibi csak az, hogy semmi sem látszott abból, hogy ott buszparkoló van, mivel a betonra volt ráfestve, azt meg hó takarta. A takarítás meg a parkolótársaság feladata.

Ma kiderült, hogy 99%, hogy törlik a büntetést, tehát igenis reklamálj, nem veszítesz vele semmit.

2010. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

utolsó!

olyan, hogy "buszparkoló" a közterületen nem létezik, Busz sáv, Buszmegálló-öböl, vagy buszmegálló az igen. DE, ezeket táblák is jelzik, és ugyebár a hó nem volt olyan nagy, hogy a táblákat is belepje, nem ért a táblák tetejéig!

2010. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

8000 ft ért vagy oda ?

fizesd ki mert úgyse fogják elengedni ha fejre állsz akkor se.Ja és legközelebb ne állj ott ahol nem szabad.

2010. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Igen, 8000 ft-ért vagyok oda, mivel egyetemista vagyok, és nincs önálló keresetem, csak imádok vezetni, azért járok autóval, amit az ösztöndíjamból tartok fent. De néha még benzinre sincs pénzem, nekem 8000 ft a havi benzinpénzem kb.

2010. febr. 11. 19:05
 7/17 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 11. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezeket ez érdekli a legkevésbé,hogy nincs rá pénzed .Ez amúgy is rossz duma ,kismillióan próbálkoztak már előtted ugyanezzel a kifogással megúszni a dolgot.
2010. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt akarom mondani, hogy nincs pénzem.

A történet a következő: Egy gyakorlatilag forgalommentes kisutcán álltam meg, aminek az elején ki volt téve a megállni tilos. De az utcán van valami féle bekötőút szerű, elég kicsi, kb 3 méter széles, de le van betonozva, meg szegélye is van, és egy külön parkolóhoz vezet(engedély nélkül ott nem lehet megállni) kb 30 méter múlva. Tehát szerintem ez útkereszteződésnek számít, ami feloldja a táblát. Én pedig a kereszteződés után álltam meg, és mégis kaptam büntetést.

2010. febr. 11. 19:56
 10/17 anonim ***** válasza:
haveromat megbüntették gyorshajtásért (kint amradt a 30as tábla felújítás után) vmi 150 ezerre. kérvényezte a felülvizsgálatot, meg is történt, aztán jött hogy 300.000, és nem lehet fellebbezni. OOPS.
2010. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!