Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 125ccm-es enduro motort...

Baggio0513 kérdése:

125ccm-es enduro motort szeretnék forgalomba helyezni. Mik a teendőim?

Figyelt kérdés

A motorhoz adásvételit kapnék, amit 125cc-re írnánk meg, tehát nem 50esként venném, viszont más papírom nem lenne hozzá. Krosszenduró lévén nem hiszem hogy volt az országban valaha is forgalomban, és mivel '77es évjáratú, igy a tulajok száma is valószínűleg nem megszámolható.

Azt olvastam, hogy ha van 125ös adásvételim, és a motor nem lopott, akkor közlekedésfelügyelet és okmányiroda segítségével forgalomba helyezhetem. (ezt csak neten olvastam, nem hivatalosan erre a motorra kapott info)

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom kideríteni, hogy kinél volt utoljára forgalomban, illetve hogyan szerezhetek hozzá papirokat?


2015. febr. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg! A büdös életbe nem fogod forgalomba helyezni. Úgy menne, ha meglenne az első eredeti forgalmid és '77ig (!!!) visszamenőleg a teljes tulajdonosi lánc. Egy olyan motort, aminek se forgalmija, se rendszáma, semmilyen papírja nem lehet forgalomba helyezni.
2015. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De a legegyszerűbb az lesz, ha felhívsz egy okmány irodát, ahol ugyan ezt elfogják mondani, és az már hivatalos lesz.
2015. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!