Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » M kategóriás jogosítvánnyal B...

M kategóriás jogosítvánnyal B kat. Kiállításnál kaphatok papírt, amivel vezethetek autót?

Figyelt kérdés
M kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem. Letettem a forgalmi vizsgát B kategóriára. Gondolom be kell adni a régi jogsimat. A kérdés tehát: kapok-e igazoló papírt, amivel vezethetek már B-t is. (olyanra gondolok, mintha az orvosi járna le, ott adnak addíg, amíg ki nem állítják az újat)

2015. febr. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ha már kézhez kaptad az új jogsidat. az igazoló lap nem jogosít fel rá hogy vezethetsz. szval addig se traktor se kocsi, max csak sunyiba.
2015. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az igazoló lappal nem lehet. Azt nem tudom, hogy az előző jogsimat be kell-e adni, mert ha igen, akkor én jogosnak érezném, hogy addig, amíg ki nem állítják az újat, adnak egy papírt, amivel vezethetek.
2015. febr. 20. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az eddig meglévő, tehát M (AM) kategóriába tartozó járművet vezethetsz amíg az új, rózsaszín, fényképes, vezetői engedély feliratú plasztikkártyát meg nem kapod.

Ja és akkor kell leadni az M kategóriás jogsid amikor megkaptad az újat.

2015. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi!
2015. febr. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!