Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Folytassam a forgalmi oktatóm...

Folytassam a forgalmi oktatóm zaklatását vagy várjak tovább?

Figyelt kérdés
decemberben vizsgáztam le kreszből, azt mondták majd hívnak mikor mehetek, nem hívtak.ez nem is volt lényeg mert pénzügyi és családi okok miatt is halasztanom kellett volna a vezetést. 5 hete felhívtam az oktatóm. azt mondta 2-3 nap múlva hívjam. hívtam 3 nap múlva biztos ami biztos (hétfő volt) azt mondta szerdán mindenképp. hívtam szerdán azt mondta hétvégén. hétvégén ismét felkerestem, azt mondta hogy kedden. kedden újfent feltelefonáltam, és akkor már dühödten beszélt velem, mondván hogy decemberben vizsgáztam kreszből, akkor kellett volna hívnom, most már nem ér rá velem foglalkozni, majd hív hogyha ráér. direkt megkérdeztem ő fog majd hívni vagy keressem továbbra is. megnyugtatott hogy ő fog hívni majd lerakta. tehát több mint egy hónap alatt 5ször is felhívtam, az utolsó hívás (tehát amikor megígérte hogy keresni fog) óta több mint 2 hét telt el. azóta is várok, nem keres, semmi konkrétat nem mondott akkor sem. most akkor hívjam fel, vagy várjak tovább? olyat lehet hogy "átiratkozok" másik oktatóhoz?

2015. ápr. 8. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elfogyott a türelem , menj át másikhoz .
2015. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én szomszédom is ilyen.

Csodálkozom is hogy van még egyáltalán tanulója.


Akkor és mész át másik oktatóhoz amikor akarsz.


Ha elmész egy külön matek/angol/német/stb. tanárhoz, ott is ha nem teszik az óra (még ha meg is ígéred neki, hogy következő alkalommal mész)

már mész is a következőhöz.


Akkor itt mire vársz?

A gépjármű oktató még csak nem is tanár.

Nehogy már félj tőle!

2015. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképp menj át egy másik oktatóhoz, mert ebből a hozzáállásból már simán látszik, hogy nem egy megbízható alak. Én is átmentem egy másik oktatóhoz, ez teljesen természetes dolog.
2015. ápr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!