Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha a helyi Önkori kéri, hogy...

Ha a helyi Önkori kéri, hogy fizessem be a súlyadót akkor az azt jelent, hogy a kocsi a nyilvántartásukba bent van a forgalomban?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! Külföldön voltam és az ünnepek alatt kaptam csekket, hogy fizessem be az idei (két félév) súlyadót a kocsim után. Csak ezzel az a baj, hogy tavaly egész évben ki lett vonva a forgalomból legalábbis a rokonaim úgy tudtam kivonatták. Vagy mégsem? Sajnos már nem tartom velük a kapcsolatot de ez furcsa nekem, hogy kiküldték a csekket mikor nincsen a kocsi a forgalomban. Vagy ez nem gond? Köszönöm a válaszokat! :)

2015. ápr. 6. 16:23
 1/1 egySanyi ***** válasza:
100%
Ideiglenesen fél évente meg kell újítani a kivonást, lehet csak elfelejtették a rokonaid, letelt a 6 hónap az önkormányzat meg vissza helyezte forgalomba és természetesen kéri utána a teljesítményadót.
2015. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!