Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amikor megcsinálom sikeresen...

98inter98 kérdése:

Amikor megcsinálom sikeresen a a forgalmi vizsgámat, abba a két hétbe mire postázzák, már valamilyen felhatalmasító papírral lehet vezetni, ami igazolja hogy sikeres vizsgát tettem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vezetni lehet, csak nem szabad...baromi sokba fog kerülni.

a rendőr látja, hogy van jogsid valahol úton a lakásod felé, de meg kell büntetnie.


még sokan voltunk, vagyunk így, hogy nagyon szeretnék vezetni, de sajnos ki kell várni..hidd el, jobb így, bármennyire szemét dolognak látszik.

2015. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felhatalmasító papír. Az egy olyan papír, hogy elolvasod és hatalmas leszel tőle, ugye?

Egyébként amíg nincs a kezedben a jogosítvány, nem vagy jogosult a vezetésre. Az egyértelműség kedvéért: a jogosítvány a műanyag kártya. Nem az NKH-nál kapott vizsgaigazolás, nem az okmányirodai igénylőlap, hanem a plasztikkártya, rajta a fényképeddel és pár más, kevésbé nevetséges dologgal.

2015. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
86%

Nem, te sem vezethetsz, ahogy a napi 6000 kölök aki ugyanezt megkérdezi. A kérdés feltevésénél egyébként szerintem 15000 oldalnyi hasonló kérdést mutatott a rendszer, elég lett volna átnyálazni őket.

Természetesen lehet vezetni, csak nem szabad. Talán minden probléma nélkül megúszod ha így kocsikázol, de megvan annak is az esélye hogy zokogva nézed végig ahogy megbüntet és eltilt a vezetéstől a rendőr. Mondjuk megspórolnák a postaköltséget!


Az elmúlt 6 évben büntetésen kívül csak egyszer ellenőriztek véletlenszerűen, de olyan is van akit 100km-en kétszer. A te helyedben nem kockáztatnék 2 hét miatt.

2015. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
megértem, hogy be vagy sózva. minden nap menj el a kormányhivatalba, és kérdezd meg, megjött-e az áhított plasztikkártya.?
2015. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek bemenni és zaklatni őket, mikor itt [link] le lehet kérdezni?
2015. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet :( én is már nagyon várom, hogy megjöjjön a jogsim
2015. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Tegnap ismertem meg egy srácot, autób zi mint én.

Lerakta a jogsit, de vezetett azzal a szipi-szupi papírral amit az ocsmányirodában kapott. Megállították, jogsit máris bevonták, fizetett és még el is tiltották.


Sok sikert!

2015. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 évre elveszik a jogsit, jó vezetést! :D
2015. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!