Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kb. mikor ér ide a jogosítványom?

Kb. mikor ér ide a jogosítványom?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn voltam az okmányirodában megcsináltatni az első jogosítványomat. Az KEKKH oldalon azt írják, hogy 04. 23-án (azaz tegnap) továbbításra került. Szerintetek ma már megkapom, vagy csak hétfő-kedd körül ér ide (Baranya megye)? Akik mostanában csináltatták, mennyi idő volt, mire odaért?

2015. ápr. 24. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg fogod kapni hamarosan. Ha itt megkérdezed akkor sem fog megérkezni korábban.
2015. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Most már nem mindegy? Hamarosan.
2015. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ma már valószínűleg nem.
2015. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ma számíthatsz rá délután :)
2015. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: tudom, hogy attól mert itt megkérdezem, nem ér ide hamarabb, de ahogy az utolsó sorban írtam, arra vagyok kíváncsi, hogy mások mennyi idő alatt kapták meg, csak hogy mire számítsak. A többieknek ment a zöld kéz ;)
2015. ápr. 24. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy, hogy mennyi idő alatt kapták meg MÁSOK, akkor először használd a keresőt... Naponta tényleg 2-3 ilyen kérdés van.
2015. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki normálisan válaszolt, a 4.-nek lett igaza, most hozta a postás :)
2015. ápr. 24. 15:13
 8/12 anonim válasza:
Te ezt hol tudtad megnézni a KEKKH oldalán? Linkelnéd nekem? :)
2015. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már én is türelmetlenül várom, minden nap reménykedek hogy jön az sms... de sajnos semmi. Nem értem miért nem tudnak adni egy olyan papírt amivel vezetni is tudsz míg meg nem jön a rendes jogsid? Nem elég hogy kifizettél százezreket a jogsidra? Megvan minden vizsgád, simán vezethetnél de még váratnak 2-3 hétig mire megjön az a szaros kártya.
2015. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!