Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az nkh-nál kell fizetni a...

Az nkh-nál kell fizetni a vizsgaigazolásért a jogsihoz vagy elég majd az okmányirodában fizetni a jogsi csináltatásakor?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az NKH-nál nem kell. Vizsga után 3 munkanappal adják ki. Az okmányirodában pedig 4.000 a sarc.

3-4 hét mire megküldik. Van lehetőség gyorsított eljárást kérni (ingyen), de ehhez egy jó indokot ki kell találni és általában valami bizonyítékot is mellékelni kell az emilhez. (Ha rákérdezel, akkor elmondják részletesen az okmányirodában.)

2015. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig az 1-es vagyok:

Mellesleg még emlékszem a régi szép időkre. '98-at írunk. Dec. 23-án levizsgáztam. Vártam néhány órát és a kezemben volt a jogsi. Igen, akkor még nem voltak számítógépek! :D

2015. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, csak az okmányirodában.
2015. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!